Tekil Mesaj gösterimi
  #17 (permalink)  
Alt 09.06.10, 21:36
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
charlotte
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hayatta Bir Gün Kadın Olmak..!

Crimson Lady demiş ki:
- "Sadece doğuda böyle...","Yok erkekler hep böyle!,"ne yani biz böyle miyiz?" e gerek yok...

Kesinlikle katılıyorum .. Ayrıca şunu söylemek istedim , yapan nereli olsa yapar .. Dogulular da şimdi ayaklanmasın , neden özellikle dogu gösteriliyor .. Cünkü burada egitim az .. Dolayısıyla da bu tür vak'alarla daha sık karşılaşılıyor .. Dogulu olup da bunları yapmıyor olabilirsiniz , iyi işte ne güzel ? Gurur duyun bir erkek olarak ..

fairytale_89 demiş ki:
- ya yapmayın arkadaşlar sanki bunları yapan erkekler yok..
Feminist bir hareket olarak paylaşmadım bu videoyu..eğer siz kendinizden bu kadar eminseniz üzerinize alınmanıza gerek yok...siz görmeyebilirsiniz belki ama bunları yaşayan birçok kadın var..

neyse tartışma çıksın istemiyorum..
zgrock demiş ki:
- Ya tamamda kardeşim bu senin verdiğin örenkelere bi lafım yok nasıl diyim tamam ne kadar şiddet eylemi ne kadar ırz düşmanlığı ne kadar çeşitli suç varsa hep altından erkekler çıkıyor evet ama gözünüzü seveyim tüm erkekler böylemi...

Ben erkek milleti adına bir genelleme teşkil ettiği için videoyu kınadım yapılan yorumları değil sölemek isterim...
Crimson Lady demiş ki:
- Hayır, videoda erkekler için bir genelleme yok. Sadece bu duruma mahal veren erkeklerin artık durması gerektiğini anlatıyor. Tabi ki de ben tüm erkekler öyle değil diyorum.
fairytale_89 demiş ki:
- katılıyorum sana..zaten bi genelleme yapmak başlı başına bi hata olur...sadece bunu yapan erkekler var..bide kadın gözünden bakın olaylara...
Kesinlikle Özgür , videoda genelleme yok , için rahat olsun Ben de Özge'me katılıyorum , aynen ; bütün erkekler yapar diye bişi yok .. Kaldı ki ben hem bütün erkekler aynıdır sözüne hem de daha genele indirgeyecek olursak bütün insanlar aynıdır vs. genellemelere karşıyım Bütün insanlar aynı olamaz ..

Sen öyle degilsindir , öyleyse kendinle bir erkek olarak gurur duy .. Ancak bu kadar kadın sıgınma evleri vs. de boşuna yapılmıyordur diye düşünüyorum
Teşekkür Edenler: