Tekil Mesaj gösterimi
  #66 (permalink)  
Alt 08.06.10, 14:02
Cool Girl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cool Girl
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 02.09.09
Kadın
Teşekkürler: 332
Üyeye 349 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Arkadaslar Bir Sey Itiraf etmek istiyom umarim Bakarsiniz

ISEPULTURAI demiş ki:
- Güzel Kardeşim burda bana ağız yapma tamam mı Ben Allahın Merhametine inanmiyorum Hristiyanlığı da sevdiğim falan yok ben bütün inançlara saygı duyarım fakat hiç birine sevgim kalmadı benim ne yaşadığımı bilmezsen burda bana sallarsın ben çok allaha kitaba küfür ettim günahı varsa bunlar kendimedir Ateizim tanrı tanımazlık demek bende bundan sonra hiç bir tanrıyı tanımıyorum ama şunu da bil yarın öbürgün bu vatan için ölümede gideriz sokak ağızıyla olmuyor bu işler bu kadar kasmayın kendinizi kurtlar vadisimi sandınız bunu herkez kendi işine baksın sen git camiine ibadetini et ben gitmiyorum varmı sıkıntın ?
Ya bi dk bu arkadaşa bi soralım konuyu kavga çıksın diye mi açtı acaba?
Bence cevabı:Hayır olacaktır... %100...Yani bnce arkadaş bu konuyu hani kendi görüşlerini ortaya koyup insanların fikirleyile karşılaştırmak olabilir..hani bak tmm karışamma bn kimseye ama eğer bn bir müslümansam seni uyarmakla yükümlüyüm..yani bu dimizde farzdır..he uyardın,istemedi mi? Bırakacaksın..Zaten dimizde zorlama yoktur.Ve sana son bşy sormak istiyorum..bütün evren nasıl oldu? sen nasıl annenin rahmine düştün? atalarımız(havva-adem) nasıl oluştu? bu çiçek nasıl açabiliyor? o gücü nerden alıyor? elektrik dersen,elektriği kim oluşturuyor?
=)

Crimson Lady demiş ki:
- Elgün'cüm neye inanırsan inan, benim düşüncemde "insan" olman yeterlidir. İstersen git muza tapın. Sorun değil. Ben de zamanında oldukça inançlıydım. Fakat şimdi sorsan...
sen de mi?
Ateist misin abla?

ISEPULTURAI demiş ki:
- Ben imzasına Yahudi mi Dediniz? Onlar Bir Yumurtalarını Pişirmek İçin Dünyayı Ateşe Verecek Kadar Vicdansız Ve Şerefsizdirler.Bu sözü yazmış birisiyle muhattap olmak bile istemem madem arkadaşımız çok askeri konuşmaları vatan millet olaylarını seviyor bu alıntıyı eklemenin ne kadar aşşağlık bişey olduğunu anlamalı bu alıntıdaki dediği laf ile her kürt pkklıdır lafı aynı demektir o lafta her yahudiyi şerefsiz yapmışlar türkiye de nasıl her kürt pkklıdır lafı yanlış bir laf ise o imzasındaki lafta yanlıştır böyle bir lafı imzasında kullanan adamla konuşmak bile istemem madem arkadaş ülkücüyüm diyor önce Atasının tarihini araştırıcak ve Atasının düşüncelerini araştırıcak
Türk Hükümeti’nin kendisinin kovduğu Yahudi bilim adamlarıyla temas kurduğunu öğrenen Hitler, “Benim ortadan kaldırmak istediğim bu Yahudi alayını Mustafa Kemal koruyamaz. Buna müsaade veremem” diyerek Atatürk’e “Bu komünist profesörleri ülkenize sokmayın” mesajını gönderir. Atatürk, Bu bilgiyi kendisine ileten Hariciye Vekili Tevfik Rüştü Aras ve Maarif Vekili Reşit Galip Bey’e “Bir onbaşı beni cinayetlerine alet edemez” diyerek Türkiye’ye sığınmak isteyen Alman profesörlerin işlemlerinin hızlandırılması talimatını verir.
Demek ki bazen yaşta lazım adama herşey üslupta değilmiş
İyi Geceler...
ama yahudilerin yaptıklarını sen de biliyosun..eskiden de,şimdi dende çok kötü şeyler yapmışlar..kur-an da da yazıyo..

YanlıZKurT demiş ki:
- bu kadar mucizeden sonra sen Allah'a inanmıyorsan belki bu mucizeleri başka işle uğraşmaktan dolayı hiç öğrenmemiş olabilirsin
Allah bize şah damarımızdan daha yakın Kur-an'da var
bence yol yakınken dönmeni tercih ederim
bu dünya bi test biz bu hayata tek gerçek bi gün herkezin ölümü tadacağı
mahşer anı cennet cehennem
sen bir kereliğine bişe istiycem
bi daha düşün
sana %1000(yüzde bin nasıl oluyosa artık o kadar çok düşünün )KATILIYORUM..

Bu mesaj; Cool Girl tarafından '08.06.10 - 14:11' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.