Tekil Mesaj gösterimi
  #50 (permalink)  
Alt 08.06.10, 02:20
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Arkadaslar Bir Sey Itiraf etmek istiyom umarim Bakarsiniz

ZipMaker demiş ki:
- İnancımın zayıfladığı zamanlar benim de olmadı değil. Ancak ben insanları hiçbir zaman dinlerine veya ırklarına bakarak değerlendirmedim, 'insanlık'tır önemli olan. Bu konuda sana katılıyorum.

Herkesin zor zamanları olabilir arkadaşlar, işler istediğimiz gibi gitmeyebilir, yalnız kalabiliriz. Ancak yine de şükretmek çok güzeldir, ben hep şükretmeye gayret ettim. Hayatım mükemmel değil ne yazık ki yalnız yaşıyorum, sevdiğimden uzağım, ayrıyım vs vs bir sürü sorun var ama yine de gülümsemeye çalışırım
şükretmek dünyanın en güzel kelimesi olduğunu söyler hep bir büyüğüm.o kelimenin içinde çok büyük bir güç var der.doğru olduğuna da inanıyorum.
hayat iyisiyle ve kötüsüyle hayattır.

Uchihaİtachi demiş ki:
- Ya benim dikkatimi çektide hepiniz bi derten dolayı dine küsüp ateist olmuşsunuz.Hepiniz zorluklar çekiyo belki sizden beter zorluk çekip müslümanlar var ama siz se isyanı seçmişsiniz.Sizin seçiminiz.Beni yaşımdan dolayı küçümsüyorsunuz.Tamam belki biraz küçügüm ama aşırı küçük degilim.Genç biriyim ben ve niyetimde kimseye ders vermek degil.Tartışmalarımı okursanız bir şeyleri savunma hep suç atma gibi bişi degil bu konuşmamız bence tartışmada degil.Hepiniz derdinizi anlatsanız desem hepinizin içindeki o şeyler yazmakla bitmez belki.Belki sadece 1 cümleylede savuşturursunuz.Sizce inançlı halinizdeki hayatınızmı iyiydi yoksa inançsızmı bi bunu içinizde kendinize sorun.Cidden inaçsızken daha iyi mutlu bi hayat yaşıyosanız bişey diyemem size.Dedigim gibi Allah en çok merhament edendir.İçten edilen her tövbeyide dua yıda kabul eder.Benim cidden bi müslüman olarak size karşı yapcak bi şeyim yok islamı biliyosunuz daha önce hepiniz islama inanmış kişilersiniz.O yüzden ben sizden sadec ebi kez daha düşünmenizi istiyorum.Yapıp yapmamak size kalmış....

Adam öldürerek para kazanıp buna müekmmel hayat diyosan sen kendini kaybetmişsin sana diycek lafım yok.Öte dünyada o canına kıydıgın adamların ailelerinden tutuki kaç kişiye hesap verceksin.Ahhh o günlerde gelcek işte o zaman sen bunlardan pişman olcaskın.Naparsan yap cidden sen artım umrumda degilsin zaten paraya kadınlara hayat diyosun.Hepsi Allahın verdigi 1 hastalıkla yok olcak şeyler.Ne deyim Allah sonunu hayır eylesin....
aslında düşünce kalıbın güzel fakat içini dolduracak malzemeyi dooğru seçmiyorsun.bu da tabi ki ilerleyeb zamanlarda inş. olumlu yönde gelişir.

Bu mesaj; jjjensen tarafından '08.06.10 - 02:22' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.