Tekil Mesaj gösterimi
  #49 (permalink)  
Alt 08.06.10, 02:17
Aesculapios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aesculapios
Ergen Baykuş

Kaydolma: 28.03.10
Erkek
Teşekkürler: 40
Üyeye 42 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Arkadaslar Bir Sey Itiraf etmek istiyom umarim Bakarsiniz

Uchihaİtachi demiş ki:
- Ya senin isyanın kaderine imiş.Herkez aynı hayatı yaşamaz.Ne insanlar varki günde uyuyamıyo.Onları düşündünmü ? Ben okula gidiyorum o gidiyo peki evdede hepimiz aynımıyız ? Veya herkezin davranışı 1 miki ? Sen kötü kader yaşadım sanarken ne kötüler var bilmiyosun.Gün gelince farkına varırsında ozaman geç olur.Sen bana hala eşşek falan diyosun ama ben küfüre aldırış yapmıycak kadar geliştirdim egomu.Allah her kulunu sınar sen sınanmak tan kaçmışsın belki benimde hayatım kötü olcak günde 2 saat uycam ama dinimden vaz geçmiycem.Askersin sanırım anladım kadıryla.Vatan için nöbet tutuyon iyi hoşda.Hayata küsmüşsün ondanda böle böle ilerlemişsin.Allah en çok af edendir günün birinde olurda fikrinin degiştirirsen bunu hatırla ve inan bana içten dilersen özrünü Allah seni af eder.Sana kalmış bişey illa müslüman ol demiyorum içten gelmedikce müslümanlık zaten müslümanlık olmaz.Dedim gibi sabır işi bunlar öel şeyler gelirki başına sabır ne bi an unutursun herşeyin sonu sanırsın ama dahada kötüsü mutlak vardır bunu unutma ....
Bildiğim kadarıyla 14 yaşındasın ben senin şuan yaşadığın yaşı 8 sene önce yaşadım daha çok ufaksın hayatında neler değişicek ki görüceksin 14 yaşındaki birisinin hiç bir derdi olmaz olsada ufak tefek olaylar sen sabah kalkarsın okuluna gidersin öglen gelirsin ders çalışır dışarıda çıkar dolaşırsın bu kadar basittir daha çok ufaksın sen sadece bunları yaşarsın ama ben yanı başımda arkadaşımın anlından giren kafasından çıkan mermi görmüş adamım ona yardıma giderken göğsünden vurulmuş adam gördüm ben bunları gördüm biz bilmem kaç metredeki dağın tepesinde kurtlarla çakallarla uğraştık bana kimse neye inaniyorsun neye inanmiyorsun diye soramaz beni kimsede ilgilendirmez çok sinirli birisiyim kendime birisi inceden laf sıkıştırırsa aşırı sert bir şekilde kendisine döner bu bana kimse akıl vermesin veremezde bu da son postumdur bana cevap yazma yazarsan uzar gider sonra kalbini kırarım.
Teşekkür Edenler: