Tekil Mesaj gösterimi
  #46 (permalink)  
Alt 08.06.10, 02:12
aliyev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aliyev
Profesör Baykuş

Kaydolma: 25.08.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 165
Üyeye 136 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Arkadaslar Bir Sey Itiraf etmek istiyom umarim Bakarsiniz

Uchihaİtachi demiş ki:
- Ya senin isyanın kaderine imiş.Herkez aynı hayatı yaşamaz.Ne insanlar varki günde uyuyamıyo.Onları düşündünmü ? Ben okula gidiyorum o gidiyo peki evdede hepimiz aynımıyız ? Veya herkezin davranışı 1 miki ? Sen kötü kader yaşadım sanarken ne kötüler var bilmiyosun.Gün gelince farkına varırsında ozaman geç olur.Sen bana hala eşşek falan diyosun ama ben küfüre aldırış yapmıycak kadar geliştirdim egomu.Allah her kulunu sınar sen sınanmak tan kaçmışsın belki benimde hayatım kötü olcak günde 2 saat uycam ama dinimden vaz geçmiycem.Askersin sanırım anladım kadıryla.Vatan için nöbet tutuyon iyi hoşda.Hayata küsmüşsün ondanda böle böle ilerlemişsin.Allah en çok af edendir günün birinde olurda fikrinin degiştirirsen bunu hatırla ve inan bana içten dilersen özrünü Allah seni af eder.Sana kalmış bişey illa müslüman ol demiyorum içten gelmedikce müslümanlık zaten müslümanlık olmaz.Dedim gibi sabır işi bunlar öel şeyler gelirki başına sabır ne bi an unutursun herşeyin sonu sanırsın ama dahada kötüsü mutlak vardır bunu unutma ....

evet bizden belki kotuleri de var benim hoyle bi zamanim olduki 3 gun ekmeksiz susuz kaldim ama simdi herseyim var para dersen full kiz dersen full araba dersen full bunu sukur ederek kazanmadim bunu nefretle ve azimla ve cana kiyarak yaptik gercek budur kocum herseyi sukur veya dua ederek olmuyo yasaman icin ezmen lazim eger ezemiyorsunsa mahkumsun gebermeye gelip bize veya bana akil verme biz 11 yasindan neler yapmadik beyaz ve ot sattik adam oldurduk hirsizlik yaptik daha neler diyim yok sen gelip bana artislik tasliyon burnunu her yere sokma cocuk