Tekil Mesaj gösterimi
  #44 (permalink)  
Alt 08.06.10, 02:04
Shinigami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Shinigami
Ergen Baykuş

Kaydolma: 25.01.10
Erkek - 29
Teşekkürler: 74
Üyeye 45 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Arkadaslar Bir Sey Itiraf etmek istiyom umarim Bakarsiniz

ISEPULTURAI demiş ki:
- Anlatıcağım çok şey var da anlamazsın be arkadaşım sen yatağında uyurken biz nelerle uğraşıyorduk sen okula giderken biz neler ile uğraşıyorduk Vatan Millet hakkında konuşucağım çok şey var da seninle konuşulmaz o konuları
Askeri eğitim almamış adamlarla konuşmak zor olur ben her gün sadece 3 saat uyku uyuduğumu bilirim siz neyi bilirsiniz neyi yaşıyorsun bana anlatsana
şurdaki 20 kişi neyi yaşıyorsa sende onu yaşıyorsun yani sen farklı olanı değil aynı olanı yaşıyorsun ve benim ne yaşadığımıda bilemezsin zaten belki belki neyse Etme Eşekle Muhabbet Küstürürsün Silme Cam Kırığı İle ...... Kestirirsin
Ya senin isyanın kaderine imiş.Herkez aynı hayatı yaşamaz.Ne insanlar varki günde uyuyamıyo.Onları düşündünmü ? Ben okula gidiyorum o gidiyo peki evdede hepimiz aynımıyız ? Veya herkezin davranışı 1 miki ? Sen kötü kader yaşadım sanarken ne kötüler var bilmiyosun.Gün gelince farkına varırsında ozaman geç olur.Sen bana hala eşşek falan diyosun ama ben küfüre aldırış yapmıycak kadar geliştirdim egomu.Allah her kulunu sınar sen sınanmak tan kaçmışsın belki benimde hayatım kötü olcak günde 2 saat uycam ama dinimden vaz geçmiycem.Askersin sanırım anladım kadıryla.Vatan için nöbet tutuyon iyi hoşda.Hayata küsmüşsün ondanda böle böle ilerlemişsin.Allah en çok af edendir günün birinde olurda fikrinin degiştirirsen bunu hatırla ve inan bana içten dilersen özrünü Allah seni af eder.Sana kalmış bişey illa müslüman ol demiyorum içten gelmedikce müslümanlık zaten müslümanlık olmaz.Dedim gibi sabır işi bunlar öel şeyler gelirki başına sabır ne bi an unutursun herşeyin sonu sanırsın ama dahada kötüsü mutlak vardır bunu unutma ....