Tekil Mesaj gösterimi
  #42 (permalink)  
Alt 08.06.10, 01:55
Aesculapios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aesculapios
Ergen Baykuş

Kaydolma: 28.03.10
Erkek
Teşekkürler: 40
Üyeye 42 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Arkadaslar Bir Sey Itiraf etmek istiyom umarim Bakarsiniz

Uchihaİtachi demiş ki:
- Ya küfürbaz biri oldugunu söylüyosun.Bunu hiç sıkılmadan söylemenden terbiyen anlaşılıyo senin.Ben camimede giderim ülkü ocanada yeri gelir vatan için savaşada ama ben ölünce şehit olup cenneti alırım sen ölüncede bildigin vatan için ölmüş olursun(islam dinine göre).Allaha ettigin küfürlerin cezasını Allah vercektir sen hiç takılma o konuyada.Sokak agzı diyosun sen tamamen sokak agzını kullanmışsın.Daha benle konuşmaya çalışıyosun.Din dersi vermeye niyeti yok kimseninde bu konuda.Sen nası okuyosan yazıları....
Anlatıcağım çok şey var da anlamazsın be arkadaşım sen yatağında uyurken biz nelerle uğraşıyorduk sen okula giderken biz neler ile uğraşıyorduk Vatan Millet hakkında konuşucağım çok şey var da seninle konuşulmaz o konuları
Askeri eğitim almamış adamlarla konuşmak zor olur ben her gün sadece 3 saat uyku uyuduğumu bilirim siz neyi bilirsiniz neyi yaşıyorsun bana anlatsana
şurdaki 20 kişi neyi yaşıyorsa sende onu yaşıyorsun yani sen farklı olanı değil aynı olanı yaşıyorsun ve benim ne yaşadığımıda bilemezsin zaten belki belki neyse Etme Eşekle Muhabbet Küstürürsün Silme Cam Kırığı İle ...... Kestirirsin