Tekil Mesaj gösterimi
  #135 (permalink)  
Alt 18.04.10, 21:09
LarutanrepuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LarutanrepuS
Efendi Baykuş

Kaydolma: 30.03.10
Kadın
Teşekkürler: 24
Üyeye 69 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Uğruna çooook hikayeler uydurulan meşhur 100.bölümden ilk görüntüler yayınlandı...

zgrock demiş ki:
-
Açıklaması konusunda inanınki bi bilgim yok ancak fikir yürütmem gerekseydi eğer o sahnede dikkatimi çeken bir şey olmuştu ;
Hatırlayın Zachariah Dean'e yaklaştığında Dean Sam'e göz kırptıktan sonra bir anda gözleri hiç olmadığı gibi Bembeyaz bir şekilde parladı...
Bana kalırsa bu parlayış bir melek parlayışıydı... Yani ya Dean en başından beri bir Melek çıkıcak Yada sırf o anlık yardım etmiyeceğini belirten '' God '' ( Allah ,Tanrı vs. gibi şeyler kullanıpta polemik yaratmak istemiyorum god diyip geçiştiriyim en iyisi ) ufak bir yardımda bulundu... Bana daha çok bu 2.şık mantıklı geliyor... Önce Babil's Whore isimli yaratığı sadece bir inanan öldürebilir denmişti onuda Dean hiç inanmadığı halde öldürmüştü dikkat ettiyseniz , şimdide bu olay bence bu bir tesadüf yada senaryoda ufak hatalar değil... Nerdenmi biliyorum Senaryoda asla bir hataya izin vermiyorlar oradan... Cuma günü Kavak Yellerinde yardımcı oyunculuk ( figürasyonluk ) yapmaya gittim oradan öğrendim bunuda , sadece 1 kelime hatası için 10 defa aynı sahneyi çekiyorlar düşünün... Dean ' in melek olmadığı halde bir meleği öldürmesi asla ama asla bir kurgu hatası olamaz... Uriel'in söylediğinden sonra... Benim düşüncelerim bunlar...
İlk seçeneğin olası olduğunu zannetmiyorum Özgür ikincisi daha akla yatkın yani Dean'in inancı asla kaybolmadı ve bunun faydalarını görüyor şimdi.

Ha Özgür ben önceden İbrahim Kendirci hayranıydım şimdi soğudum çok cins keşke ona bir tane vursaydın.