Tekil Mesaj gösterimi
  #110 (permalink)  
Alt 14.04.10, 13:45
Crimson Lady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Crimson Lady
My Perfect Circle

Kaydolma: 28.08.09
Kadın - 34
Teşekkürler: 379
Üyeye 847 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Uğruna çooook hikayeler uydurulan meşhur 100.bölümden ilk görüntüler yayınlandı...

Ben de kendimce cümle cümle çevirisini yaptım. Malum American-English! Kahretsin ki çok kelime yutuyolar... Umarım bu da yardımcı olur, Özgür'e destek amaçlı...

Birinci Kısım:

DEAN: Kendimi öldürtmeyeceğim.
SAM: Ya, o zaman Micheal seni kuklası yapmayacak mı? Neler oluyor dostum, bu bitti demek mi...sadece kaçmak?
D: Öyle galiba...
S: Bunu nasıl yaparsın?
D: Nasıl yapayım? Senin her seferinde yaptığın kaçmaktı!
S: Hatalıydım. Her saniye hatalıydım! Lütfen... Şimdi yapamazsın... Bobby birşeyler araştırıyor.
D: Ya, gerçekten mi? Ne? Hiçbir şeyin yok, biliyorsun değil mi?
S: Seni durdurmam gerek, biliyorsun.
D: Tabi, deneyebilirsin. Bu sefer daha iyi bir şeytan kanına ihtiyacın olacak.(?)
S: Biliyorum. Ama bitirdim.

İkinci Kısım:
DEAN: Bu çok iyi, gerçekten, biliyorum. Sekiz ay kapalı pencereler vs... Ama bu gece sihir gerçekleşecek.
BOBBY: Yardımcı olmadın...
D: Evet, o zaman ayağa kalkıp buradan çıkmama yardım etmiyorsun?
B: Ne oldu sana böyle?
D: Gerçekci oldum. Geride ne bir ipucu ne de bir seçenek kaldı. Micheal şeytanı dondurabilir ve sürüyle insan kurtarabilir.
B: Ama hepsini değil. Başka bir yol düşünmemiz gerek!
D: Evet, demesi kolay.
B: Vazgeçemezsin oğlum.
D: Sen babam değilsin... Yolumu gösteremezsin...... O ne?
B: İskeletime yerleştirmeyi düşündüğüm delik. Her sabah ona bakıyorum. Belki de gün bugündür diye düşünüyorum. Ama yapmadım. Yapmayacağım asla. Neden biliyor musun? Çünkü sana asla vazgeçmeyeceğim diye söz verdim!

Üçüncü Kısım:

PRAYER: Kıyamet manasız...Melekler benimle konuştu...Benden sizinle konuşmamı rica ettiler...Kıyam...
DEAN: Hey! Ben Dean Winchester. Kim olduğumu biliyorsun...
P: Tanrım!
D: Bunu evet olarak alıyorum. Dinle, meleklere bennim burda olduğumu söylemen için dua etmeni istiyorum.
P: Cennetteki babamız, bu nasıl o olabilir...
Cass: Biraz daha yüksek sesle dua et.
D: Ne yap...Delirdin mi?
C: Bunun için öldürdüm! Ve bişey seni ona boyun eğdirdi!
D: Cass, lütfen...
C: Senin için öldürdüm. Ve senin bana karşılığın bu!
D: Yap! Öldür hadi!
Teşekkür Edenler: