Tekil Mesaj gösterimi
  #25 (permalink)  
Alt 10.04.10, 00:47
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Uğruna çooook hikayeler uydurulan meşhur 100.bölümden ilk görüntüler yayınlandı...

Öncelikle konuyu bilmeyenler için söyleyeyim bu çeviri bire bir çeviri değil yani bu sözlerin geçtiği yerler var ama tam olrak böle değil sonra bölümü izleyince şok geçirmeyin...

- Kendimce 2.Parçanın Çevirisi -

DEAN ; iyiyim gerçekten diyor... sayfalara dönmeme gerek yok bu gece sihirli yardım geliyor diyor...
BOBBY ; dean sayfalara dönmeme gerek yok demesinin ardından kafasını araştırma yaptığı kitaplardan kaldırıp bir bakış atıyor ve sana yardım etmeye çalışıyoz burda diyo
DEAN ; eğer michael'ın şeytanı yenip onu buza çevirmesi için bana ihtiyacı varsa ben varım arkadaş diyor
BOBBY ; teslim olamassın evlat diyor
tüm bunlar yaşanırken ;
SAM ve CASSTİEL ; salak salak bobby ve dean arasında geçen konuşmayı şaşkınlık içinde dinleyip bi dean ' e bi bobby ' e bakıyorlar
DEAN ; bobby teslim olamassın evlat dedi diye nankörlük edip you not my father ( sen benim babam değilsin ) gibi densizce bir kelime sarfediyor bobby'e... yetmiyor bide bunun üstüne benim seçimime karrışamazsın diyor...
SAM ; tüm bu olanlardan sonra dönüp dean ' e bir bakış atıyor bu bakışın halk arasındaki adı sen bu olamazsın bakışı...
BOBBY ; dean'in sölediği ağır laflardan sonra çekmeceyi açıp silahı çıkartıyor ve masanın üzerine tek bir kurşun bırakıyor...
DEAN ; bobby 'e onlarda ne diye soruyor...
BOBBY; her gün kendime soruyorum nasıl ölücem gibisinden neden bunu kendim yapmıyorum diyorum her gün kendime diyor...
bi yanım yap diyor ancak ben yapmıyorum diyor... neden yapamıyorum diye sorduğumda kendime çünkü dean ' bakarak sana güveniyorum ve teslim olmuyorum umutsuzluğa diyor...
Derin bi sessizlik oluyor

Bu mesaj; zgrock tarafından '10.04.10 - 01:08' tarihinde değiştirildi.
Teşekkür Edenler: