Tekil Mesaj gösterimi
  #109 (permalink)  
Alt 27.01.10, 13:57
fairytale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fairytale
V.I.P.

Kaydolma: 01.09.09
Kadın - 35
Teşekkürler: 620
Üyeye 402 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Forumda en beğendiğiniz kişilikler.

charlotte demiş ki:
- her zaman..

ben tekrar listemi yazıcak olursam ;

ZipMaker [mekan sahibi ]
oğuzzz (teşekkürler bu arada =) ) : forumda ilk arkadaşımışım ben de severim kendisini
ImChief : kanka olduk artık [ya da olcaz yakında bu kısmı onun görüşüne bırakıyorum ]
by_kosovali : terbiyeli , efendi , kardeş
Joannie : çok sevdiğim bi arkadaşım , burdaki kardeşim diyebilirim , kanım hemen ısındı ama kimin ısınmıyo ki ona ?
Lord Of Drinks : arada bana pm atıp film tavsiyesinde bulunan ve aynısını benden bekleyen filmkolik arkadaşımız
fairytale_89 : canımız sıkılınca ve birbirimizin forumda olduğnu görünce birbirimize pm attığımız , arkadaşlığımızı ilerlettiğimiz arkadaşım
birbakıpçıkıcam : Prof! muhabbetimizin ilerlediğine inandıklarımdan oyunlarda daha sık karşılarşıyoruz diyebilirim.. benim için kafa dengi arkadaşlardan biri
jjjensen : muhabbetimizin ilerlediğine inandıklarımdan oyunlarda daha sık karşılarşıyoruz diyebilirim benim için kafa dengi arkadaşlardan biri
Zohako : biraz alıngan arkadaşımız biz seni böyle seviyoruz ama seviyoruz ya
kenny : güzel paylaşımları var
ViCToR : gayet gayretli bi arkadaşımız , paylaşımlarını beğeniyorum ve gayretini takdir ediyorum bu yüzden sürekli teşekkür etmeye çalışıyorum ...
Estergon mod! güzel paylaşımları var ve bu forumda olması güzel ..Sagopa dinler , kendine örnek alır , ayrıca dini konularda da bilgili..
mutfak : mod! güzel paylaşımları var ve bu forumda olması güzel ... özellikle nickinde olduğu gibi mutfak konusundaki paylaşımlarını inceledim , güzel
_Devilmarcry_ : güzel paylaşımları var ve bu forumda olması güzel ...
kasvet : güzel paylaşımları var ve bu forumda olması güzel
zebani : güzel paylaşımları var ve bu forumda olması güzel
Crimson Lady : şu sıralar kafası birazcık karışık bi ablamız kendisini severim
ikizler [Girl of Night ve Chaqla] : deli dolu , neşeli , hiperaktif ikizler...

ve diğer tüm baykuşlar
SıRaLaMaYa çok TaKıLMaYıN
unuttuklarım varsa şimdiden özür diler sonra düzeltme yapıp bu mesaja ekleyeceğimi bildiririm =)

teşekkürler canım benim
burda görüştügüm en iyi arkadaşlarımdan birisin..
Teşekkür Edenler: