Tekil Mesaj gösterimi
  #3276 (permalink)  
Alt 26.10.09, 21:56
TurklukOnurumIslamGururum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TurklukOnurumIslamGururum
Genç Baykuş

Kaydolma: 25.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 4
Üyeye 12 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: İki seçenek

Joannie demiş ki:
-

Görmemişim o kısmı o sırada bir konuya daha göz atıyordum.
Olamaz mı yani.
Adı üstünde geyik bu kadar ciddiye alacaksam eğlenemem ki.

İlla aklına o tür işler mi geliyor?
Belki bir insan bekardır ama kendini bilime adamıştır.
Bunu akıl edebildinmi Furkan.

Gelmeyin üstüme.
Sinirleniyorum ama aaa.

ilk önce geyik alanı ama ben sana diyorum ki geyik yaparken kafandan bi yorum salla çok zor bir şey değil eğlenceni engellemiyorum ayrıca kendini bilime adıyan bi adam için ayrıcalık tanımmıyor işte oda evlenmek zorunda allah katında kimsenin torpili yok bilim adamlarıda cehenneme gider müslümanlarda gider herkes kendi iyiliklerine göre gider allah affeder belki ben bilmem fazla tartışmayalım en iyisi... burda belli oluyorki joannie nin inanç biçimleri farklı zevkler ve renkler tartışılmaz o yüzden fazla yüklenmicem kimsenin sana yüklenmeye hakkı yok senin dini inancın zayıf diye ben bi müslüman olarak açıklamamı yaptım inanıp inanmaman sana kalmış...

alttaki

Paramı

İman mı

Estergon demiş ki:
- Eş daha iyi olurdu...

Peygamber efendimiz (s.a.s) bir hadisi şeriflerinde :
'Siz benden daha iyi bir müslüman mı olacaksınız da evlenmiyorsunuz ?
Bir de vaaz u nasihatlerde bu konu veriliyor...O yüzden onu akıl etsemde mevcut ayet ve sünnetler geçerliliğini koruyor..
süper bi yorum tebrik ediyorum ben yazarken seni yorumunu görmemiştim k.bakma maydonoz olduğum için...

Bu mesaj; TurklukOnurumIslamGururum tarafından '26.10.09 - 22:01' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.