Tekil Mesaj gösterimi
  #115 (permalink)  
Alt 02.10.09, 23:35
Estergon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Estergon
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Erkek
Teşekkürler: 315
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Şu an dinlediğiniz şarkıdan...

Fecre dal...Fedai cembiyeleriyle cenkte kaldı.Surlarımda kahpe uyuyadaldı.Suretim şarap misali eskidikçe değeri arttı serserim serin giotin altı kalbimde senede kaç birisi idam aldı haa? Şaibelierm şairimde şakacı mecburi sıfattı rıhtımlarımdan gemiler kalktı yolcular ağırladım ağır ağır revanlarım güneştim bir ara yağmur oldum kendi deryalarımda kendimi zorla boğdum...
Spekülatif düşlerin spazmı var..Stagflasyon önlemiydi.Sözümü kesme girişiminde bulunan herkeseydi radikal argolar.Söyle ne zaman bitti aşka dair tangolar?her işte bir racon var...Haydi egoma sponsor ol ecemle Ecele giderim Rabbenamı bir hiç uğru tersledim of haşa!!!Bir dilekti vurgun oldu vodka redbull ciğere doldu cemre geçde olsa düştü..Kelimelerde kerimelere ve kertelerime münzeviydim...Dünyevi senaryolarda rap denen bahirdim...Münasebetsiz küfrü bastım onurun canını yaktım...6 senedir aklındayım çekemedin yov farkındayım...RAPimtraksın , sen reel değilsin...Yazdıklarına sadık olamadın.Söyle kaç eşlisin.Muaf bıraktım seni ve kitlelerini sarfiyatlarım fiyatsız anonim oldu haykırışlarım...

Az önce doğdum ,
Halatım 27 boğum , Sele gitti ağustosum..
Vasiyet etmek istedim şarkılarımı kızıma,
Hep sonunda kendimi vurdum
Şarjörü doldurdum!!!!