Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 02.10.09, 22:01
Estergon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Estergon
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Erkek
Teşekkürler: 315
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Cool Misha Collins Röpörtaj...

Misha Collins ile Castiel rolü , yeni sezonda onu bekleyen şeyler ve yeni olan bisiklet kazası hakkında konuşma şansı yakaladık.

Nasılsın?
Evet, hastanedeydim. Saatte 55 mille giden bisikletimi çarptım. Ve evet ben bir aptalım.

Kask takıyo muydun?
Evet takmıştım.

O zaman aptal değilsin.
55le giderken çarpmak aptallık. Benim düşünceme göre.

Sadece eğer kasıtlı olarak yaptıysan
Hayır kasıtlı olarak yapmadım.

Peki biraz hasar gördün mü?
Evet biraz. Biyerimi kırmadım. Biraz kaslarımı yırttım ve çokça deri kaybettim. Tişörtüm yaralarıma yapıştı.

O zaman neden tişört giyosun?
A evet...(Gülüşmeler.)

Yolunu tutturmuş bi aktör oluyosun çünkü Castiel 4. sezon sonunda yok edildi ve sen şey gibi çıkacaksın...
Kesinlikle, nasıl hissettirdiğini bilmek istedim.

Bunu işinde kullanabilirsin.
Evet kullanıyorum ve daha iyi bi maaş için kullanıyorum.

İkinci sezondan beri dizide olsaydın şu anki etkinin daha fazla olabileceğini hissediyo musun?
Evet, biraz, sanırım ediyorum. Şimdi üzerinde benim ismimin yazdığı bi sandalyeleri var. Hoş olan şey.

Castiel'in böyle kolay heyecanlanmayan, kayıtsız bi karakter olduğundan konuşmuştuk. Bunu koruyabilmek zor olmuyo mu?
Dürüst olmak gerekirse normalde bu biraz daha kolay olabilir ancak bu dizide oynamanın en zor taraflarından biri de bu. Gülmemeye çalışmak.

Castiel karakterini oynarkeni Jimmy Novak karakterine geçmek zor muydu?
Evet duygularınla o kadar hızlı biçimde oynamak zordu. Bu karakterlerin her ikisi de çok farklı yönlere sahiptiler. Aralarında gidip geliyodum ve her defasında nerde olduğumu çözmeye çalışıyodum. Bu eğlenceliydi. Bunu yapmak eğlenceliydi.

Geçen sezon biraz Castiel'in geçmişini görmüştük. Tekrar ailesini göreceğini düşünüyo musun?
Bilmiyorum, bilmiyorum. Supernatural'da unutulmuş şeyler yeniden meydana çıkabilir gibi gözüküyor. Bu tamamen mümkün ama bilmiyorum.

Castiel'in cennetten kovulduğunu, kendi çöllerinde dolaştığını biliyoruz. Kendisi hakkında napıcak?
Evet, kroket alıcak, bisiklet sürmeyi öğrenecek, devam etçek çok fazla şeyi var. Sanırım onun ikinci bölümde gösterilecek kendine ait bi ajandası var. Çok büyük bişey, şöyle demeliyim.... destansı. İnanmıyo gibi görünüyosun ama sana söylüyorum.. çok büyük.

ALINTIDIR

-----------------------------
------------------------------
--------------------------

Mark Pellegrino hakkında...
Misha: henüz hiç beraber bi sahne çekmedik, ama kesinlikle iyi olacağını düşünüyorum aslında mark ve ben yıllar önce bi filmde birlikte oynadık, eğer o zaman ki gibi olacaksa şeytanla aynı sahneyi paylaşmak harika olacak, mark gerçekten iyi bi aktör... (beraber hangi filmde oynadı bunlar diyenler için küçük bi araştırma yaptım, Moving Alan diye 2003 yapımı bi filme oynamışlar)...

Lucifer hakkında...
Misha: diğer karakterler içinde Castiel Lucifer'la empati kurmayı başaracak tek kişi olacak çünkü artık oda kovulmuş bi melek, ama henüz ikilinin bi sahnesi yok bu sahneler için fanların beklemesi gerekecek...

Melek rolü hakkında...
Misha: bi meleği oynayacağımı hiç düşünmezdim son bi kaç yıl üst üste sürekli kötü adamı oynadım, hatta bi seri katili bile oynadım, kendi kendime kötü adam olmaktan kurtulmalıyım diye düşünüyordum, derken bu melek rolü geldi ve ben bunun harika olduğunu düşündüm, aslında ben birazcık belalı bi melekte sayılabilirim...

Supernatural seti hakkında...
Misha: drama, korku yapımı çeksekte set hiçte karanlık değil aksine oldukça eğlenceli, çekim yaparken en çok zorlandığımız şey, gülmemek!, çünkü sürekli gülecek bi şeyler olup duruyo, çok fazla eğlence var, gerçekten... bazen o kadar fazla eğlence oluyo ki bu bizi engelleyebiliyor, geçen hafta çekim sırasında kıyameti tartışıyorduk ve bir türlü gülmeyi kesemedik, harika bi kamera arkası ekibi ve çok eğlenceli bi set...

Castiel'in geneleve gitmesi hakkında...
Misha: evet, o bölümü çokten çektik, ve bölüm için ben kefilim... dean meleğin bekaretini kaybetmesi istiyo, ama işler pek planlandığı gibi gitmiyor... gittiğimiz mekan gerçekten harabe bi yerdi, Castiel eskiden olduğu kadar nazik değil, aslında o biraz araba farında kalmış ceylan gibi, bu kesinlikle şimdiye kadar gördüğünüz castiel'in en rahatsızlık verici anı olacak...

Castiel'in kardeşlerle ilişkisi hakkında...
Misha: benim tüm hikayelerim genellikle kardeşlerin biriyle yada ikisiyle beraber ilişkili, bazı konularda onlara yardım edeceğim, ayrıca kendime ait başka bi görevim daha olacak, siz bunu 2.bölümde öğreneceksiniz, kardeşlere yardım etmek için her zaman yanlarında olacağım ama ayrıca hepimizim peşinde hem cennetin hemde cehennemin orduları olacak o yüzden birbirimizin arkasını kollayacağız...

Cennetten kovulması hakkında...
Misha: evet, ben kovuldum, ayrıca işsizlik ödemesi bile alamıyorum...

Süper güçler hakkında...
Misha: evet bazı süper güçlerimi kaybediyorum, yapamayacağım bazı şeyler olacak, mesela birinin kırık bacağını hemen iyileştiremeyeceğim, ama hala bazı güçlerim olacak, kendimi teleport etmeye devam edeceğim ayrıca inanıyorum ki castiel hala zamanda yolculuk yapabilecek, yani tamamen işe yaramaz değilim...

Castiel'in insanlaşması hakkında...
Misha: bence Castiel insanları gözlemledikçe, insan olmanın nasıl bi şey olduğunu görüyor, ve o her geçen gün daha da insanlaşıyor, hem insanlarla fazla vakit geçirmesi hemde güçlerinin azalması onu biraz da insan olmaya yaklaştıracak ve artık daha az meleksi olacak...

Castiel'in ölümden dönüşü hakkında...
Misha: castiel nasıl döndüğünü bilmiyor, bazı şüpheleri var parçaları birleştirip kendisini neyin döndürdüğünü bulmaya çalışıyo ama elinde bi kanıt yok, eğer bunu yapan onun düşündüğü şeyse bu gerçekten harika olacak...

Castiel'in yeni görevi hakkında...
Misha: 2.bölümün senaryosunu okuduğumda ve castiel'in yeni görevini öğrendiğimde serseme döndüm, bu epik bi hikayeninde ötesinde, bu görülmüş en tutkulu ve mantıklı görev, kesinlikle abartmıyorum, süpernatural standartlarına göre bile benim tepkim şuydu 'whoa, bu çok büyük'...

Castiel'in Sam'le olan ilişkisi...
Misha: Castiel kıyameti başlattığı için Sam'e hala biraz kızgın, ve hepimizi bu duruma sürükleyen Sam'i pek affetmiş gibi gözükmüyo, ilk bi kaç bölümde Sam ve Dean arasında bir çok şey geçecek, hatta sanırım kardeşler arasında ki sevginin biraz azaldığını göreceğiz...
Alıntıdır...
Teşekkür Edenler:
Sponsor